Facebook
WIELODONICZKI - DONICZKOPALETY - PALETY ROZSADOWE - MULTIPLATY - MINISZKLARENKI - www.jrk.com.pl, tel. tel. 62 74 23 879 | biuro@jrk.com.pl

O firmie

Przedmiotem działalności naszej Firmy jest produkcja opakowań i artykułów z tworzyw sztucznych formowanych...

O firmie

Przedmiotem działalności naszej Firmy jest produkcja opakowań i artykułów z tworzyw sztucznych formowanych techniką próżniowo-ciśnieniową z folii PP, PET, PCV i PS na wysokowydajnych automatach termoformujących.

Podstawowymi naszymi produktami są:

  • palety rozsadowe (wielodoniczki),
  • opakowania do owoców miękkich i jagodowych,
  • opakowania do grzybów,

Wysoka jakość naszych produktów oraz niska cena stały się
głównym atutem naszej działalności.

  • jednorazowe opakowania dla przemysłu spożywczego,
  • chemicznego oraz artykułów technicznych.

Doskonałe zaplecze techniczne, gwarantuje wykonanie każdego zamówienia
zgodnie z koncepcją klienta.

Firma  JRK zajmuje się produkcją wielodoniczek do produkcji rozsad i sadzonek, opakowań z tworzyw sztucznych dla potrzeb przemysłu rolno-spożywczego.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii termoformingu pozwoliło nam na osiągnięcie najwyższej jakości naszych produktów, przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiej funkcjonalności.

Rozmiar zewnętrzny naszych wielodoniczek pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni na półkach wózków transportowych, a układ komórek na stosowanie ich w nowoczesnych liniach napełniających podłożem i wysiewających.

Wielodoniczki posiadają przetłoczenia pomiędzy poszczególnymi komórkami ułatwiające równomierne podlewanie.

Brzegi wielodoniczek mają uformowany rant zewnętrzny zwiększający ich sztywność i trwałość.

Dzięki zastosowaniu wielodoniczek każda roślina wytwarza własną bryłę korzeniową, co stwarza każdej z nich jednakowe warunki w początkowej fazie uprawy, chroni przed rozprzestrzenianiem się patogenów przenoszonych przez podłoże i zapobiega uszkodzeniu systemu korzeniowego podczas wysadzania w miejscu dalszej uprawy, co gwarantuje bardzo wysoki odsetek przyjęć.

Niewątpliwą zaletą stosowania wielodoniczek w produkcji rozsad  jest obniżenie kosztów, związane z oszczędnością podłoża, powierzchni uprawnej, transportu, i magazynowania.

Produkowane przez nas wielodoniczki są tak zaprojektowane i wykonane, aby mogły współdziałać na nowoczesnych liniach technologicznych napełniających podłożem, oraz wysiewających nasiona.

Zapraszamy do współpracy hurtownie i odbiorców indywidualnych.